Французькі слідчі провели обшук в офісі Google

Обшук офісу Google є частиною справи про порушення податкового законодавства, яка була відкрита ще в червні 2015 року. Водночас у компанії заявили, що діяльність компанії повністю відповідає законам Франції.

В офісі корпорації Google в Парижі у вівторок, 24 травня, пройшов обшук, ідеться у заяві французьких слідчих органів. Обшук, який проводився експертами в галузі IT та співробітниками антикорупційних органів, повʼязаний з розслідуванням справи про порушення податкового законодавства, яка була відкрита ще в червні 2015 року.

«Слідство планує перевірити, чи має компанія Google Ireland Ltd постійну базу у Франції і чи не ухилилася вона від виконання своїх податкових зобовʼязань, не задекларувавши частину своєї діяльності у Франції, зокрема щодо сплати корпоративного податку і податку на додану вартість»,— цитує прокуратуру агенція Reuters.

У Google, своєю чергою, заявили, що діяльність компанії повністю відповідає французькому законодавству. Як відомо, європейська регіональна штаб-квартира Google розташована у столиці Ірландії Дубліні, де корпоративні податкові ставки є нижчими, ніж в інших країнах Європи.

У лютому 2016 року французькі медіа з посиланням на фіскальні органи країни повідомляли про те, що заборгованість Google перед податковими органами Франції складає близько 1,6 мільярда євро.

Поділитись

Google оголосив глобальну реструктуризацію

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1GDdH

Google оголосив глобальну реструктуризацію

DW.COM

Чому офшорні фірми смердять

Єврокомісія закидає Google маніпулювання ринком мобільних додатків

Операційна система Android, яка домінує на ринку, забезпечує сервісам Google пріоритетне положення. Це заважає інноваціям, вважає єврокомісарка з питань конкуренції Маргрете Вестагер. (20.04.2016)

ЗМІ: Італія вимагає від Google 227 мільйонів євро

Італійська влада закидає інтернет-велетню з США ухилення від сплати податків. Фіскальні органи Італії вимагають від Google доплатити в бюджет понад 227 мільйонів євро. (28.01.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!