Ф.Могеріні назвала важливою зустріч з головами МЗС країн "Східного партнерства"

Ф.Могеріні назвала важливою зустріч з головами МЗС країн "Східного партнерства"

Федеріка Могеріні

Верховний представник ЄС з закордонних справ і політики безпеки назвала важливою зустріч з головами МЗС країн-учасниць ініціативи «Східне партнерство», яка відбулася сьогодні зранку у Брюсселі. Про це голова дипломатії ЄС повідомила перед засіданням голів МЗС країн ЄС, передає УНН.

«Ми щойно провели зустріч з міністрами східних партнерів, дуже важлива зустріч між двома самітами — одним в Ризі минулого року, та іншим, який пройде навесні наступного року. Для нас надзвичайно важливо завжди підтримувати баланс між приділенням нашої уваги на південь і нашої уваги на схід та щодо інших питань, навіть якщо вони випадають з головного напрямку, зберегти головні позиції в нашому порядку денному, і це питання нашої роботи з Україною, Грузією, Молдовою, як і Білоруссю, Вірменією і Азербайджаном»,— зазначила Ф.Могеріні.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевичс повідомив, що Європейський союз і країни-учасниці ініціативи «Східне партнерство» присвятили зустріч у Брюсселі розширенню і поглибленню співпраці.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!