Bild: Безвізового режиму для громадян Туреччини в ЄС не буде до 2017 року

Bild: Безвізового режиму для Туреччини не буде до 2017 року

За даними ЗМІ, уряд Німеччини більше не розраховує, що безвізовий режим для громадян Туреччини, які вʼїжджають до ЄС, почне діяти з 1 липня цього року — Берлін очікує на його запровадження лише із 2017 року. Як повідомляє у понеділок, 23 травня, німецька газета Bild, Анкара вже не встигне в поточному році виконати всі необхідні для цього умови. Причиною в Берліні називають гальмування переговорів між ЄС та Туреччиною щодо запровадження безвізового режиму, зазначає видання із посиланням на джерело в урядових колах.

Причиною цього в ЄС називають небажання Анкари вчасно виконувати умови Брюсселя, пише видання. Серед іншого йдеться про законодавчий захист журналістів і критиків уряду від переслідувань.

Переговори не зможуть закінчитися до кінця червня 2016 року, вважають у Берліні. Каменем спотикання залишаються зміни до антитерористичних законів, які відкидає президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган. Серед інших у цих законах міститься пункт, згідно з яким журналісти чи критики уряду більше не зможуть зазнавати кримінального переслідування без конкретних фактів чи підстав.

Нагадаємо, у ході переговорів щодо угоди про вирішення кризи біженців Євросоюз погодився надати Туреччині безвізовий режим, якщо вона виконає 72 необхідні для цього умови.

20 травня міністри внутрішніх справ країн-членів Євросоюзу узгодили механізм призупинення дії безвізового режиму. Він може застосовуватися до всіх угод про лібералізацію візового режиму між ЄС та іншими країнами.

Дивитись відео02:05

Поділитись

Туреччина-ЄС: візи в обмін на біженців

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1IiQf

Туреччина-ЄС: візи в обмін на біженців

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!