Президент Туреччини доручив Біналі Їлдириму формувати новий уряд

Реджеп Таїп Ердоган

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган в неділю, 22 травня, доручив Біналі Їлдириму формувати новий уряд країни, повідомили в адміністрації турецького президента.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган надав мандат Біналі Їлдириму на формування нового уряду. Перед цим він прийняв відставку Ахмета Давутоглу.

Кількома годинами раніше Їлдирим на зʼїзді правлячої Партії справедливості і розвитку (ПСР) був обраний новим головою політичної сили, що відкрило йому шлях до премʼєрського крісла. Їлдирима вважають ставлеником Ердогана, у виступі на зʼїзді партії він підтримав зміну конституції та посилення повноважень президента.

Раніше у неділю, 22 травня, Ердоган прийняв відставку премʼєр-міністра Туреччини Ахмета Давутоглу та подякував йому за роботу. Нагадаємо, Давутоглу ще на початку травня оголосив, що складе з себе повноваження лідера партії та глави уряду.

Можливою причиною відставки Давутоглу називали розбіжності у поглядах між ним та Ердоганом з багатьох питань: починаючи від відносин з Європою і закінчуючи затриманнями критиків турецької влади.

Поділитись

Новий премʼєр для Ердогана: Туреччина на шляху до диктатури? (20.05.2016)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1Is3T

Новий премʼєр для Ердогана: Туреччина на шляху до диктатури? (20.05.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!