У Франції дію надзвичайного стану подовжено до кінця липня

Даний режим надає правоохоронним органам країни додаткові повноваження у боротьбі з тероризмом.

Французький парламент у четвер, 19 травня, схвалив подовження дії надзвичайного стану в країні ще на два місяці — до кінця липня. Депутати Національних зборів переважною більшістю голосів підтримали таке рішення, яке надає правоохоронним органам країни додаткові повноваження у боротьбі з тероризмом. Минулого тижня цей крок підтримала верхня палата парламенту — Сенат.

«Загроза тероризму залишається на високому рівні, і Франція, як і ЄС, є мішенню»,— сказав перед голосуванням міністр внутрішніх справ країни Бернар Казньов, якого цитує агентство AFP. Таким чином, режим надзвичайного стану діятиме під час двох міжнародних спортивних подій, які відбуватимуться у Франції: Чемпіонату Європи з футболу та велобагатоденки «Тур де Франс».

Нагадаємо, 19 травня зʼявилася інформація про застереження німецького Федерального відомства з кримінальних справ щодо можливих терактів під час Євро-2016, який стартує 10 червня. Однак премʼєр-міністр Франції Мануель Вальс зазначив, що про скасування чемпіонату, на який очікують приїзду до двох мільйонів гостей, не може бути й мови. А міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро запевнив, що країна гарантуватиме безпеку гостей чемпіонату «усіма силами».

Надзвичайний стан у Франції було запроваджено після терактів у Парижі на три місяці, у лютому його дію було подовжено ще на три місяці, до 26 травня.

Дивитись відео02:02

Поділитись

Європа готується до нових терактів

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1H6qJ

Європа готується до нових терактів

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!