Командиром МКС вперше стане німецький астронавт

Александер Ґерст очолюватиме екіпаж МКС упродовж 3 місяців у 2018 році. Ця місія на орбітальній станції стане для нього вже другою.

Уперше в історії екіпаж Міжнародної космічної станції (МКС) очолить громадянин Німеччини. Про це сам майбутній командир, астронавт Александер Ґерст у середу, 18 травня, повідомив агентству dpa під час візиту канцлерки Німеччини Анґели Меркель до Німецького аерокосмічного центру в Кельні.

Ґерст очолюватиме екіпаж МКС упродовж 3 місяців у 2018 році. Ще стільки ж часу він проведе на станції в якості рядового члена екіпажу. Ця місія стане для Ґерста вже другою. Перші півроку на станції він провів у 2014 році. За цей час він здійснив 2 виходи у відкритий космос.

МКС — пілотована орбітальна станція, яка літає навколо Землі на висоті в середньому 400 кілометрів. Вона перебуває в космосі з 1998 року, а з 2000 року — на ній постійно присутні люди. Участь у проекті беруть 14 країн, серед них — і Німеччина. Станцію використовують як дослідницький центр: на ній проводять експерименти в галузях біології, фізики, астрономії, космології та метеорології. За 18 років роботи станція облетіла Землю більш ніж 100 тисяч разів.

Дивитись відео01:37

Поділитись

Virgin Galactic повертається на ринок космічного туризму

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1I10q

Virgin Galactic повертається на ринок космічного туризму

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!