Wizz Air має намір повернутись в Україну

Угорський бюджетний авіаперевізник Wizz Air розглядає можливість повернення на український ринок.

Авіакомпанія Wizz Air має намір повернутись на український ринок. Про це заявив в інтервʼю польському порталу fly4free.pl генеральний директор авіакомпанії Йожеф Вараді, повідомляє агенція «Українські новини».

«Ми бачимо, що ситуація в Україні стабілізується, і, з ділової точки зору, нам насправді дуже подобаєтсья те, що там зараз відбувається. Серйозно розглядаємо можливість знову потужно увійти на цей ринок»,— заявив Вараді.

Він зазначив, що рішення скоротити присутність в Україні було викликане не тільки активними бойовими діями на сході країни, але й падінням національної валюти та скороченням кількості пасажирів.

В Україні вітають рішення лоукостера

На заяву Wizz Air відреагував радник міністра інфраструктури, екс-міністр Андрій Пивоварський. На своїй сторінці у мережі Facebook у середу, 18 травня, він написав: "Wizz Air озвучив бажання повернутись в Україну, оскільки «відбувається стабілізація». Скільки ж часу я витратив на пояснення експертам, що питання «в економіці», а не в «політиці».

За словами Пивоварського, головне — створити рівні умови для усіх компаній, а з економічною стабілізацією авіаринок розвиватиметься динамічно своїми силами.

Група компаній Wizz Air є найбільшим лоукост-перевізником у Центральній та Східній Європі. Авіакомпанія «Візз Ейр Україна» припинила діяльність з 20 квітня 2015 року.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!