США: Клінтон випереджає Сандерса в Кентуккі, а Сандерс Клінтон - в Орегоні

Гілларі Клінтон і Берні Сандерс

На первинних виборах за право стати офіційним кандидатом від Демократичної партії на виборах президента США фаворитка перегонів Гілларі Клінтон у вівторок, 17 травня, незначно випередила свого суперника — сенатора від штату Вермонт Берні Сандерса в штаті Кентуккі. Згідно з оприлюдненими на сайті видання The New York Times даними, екс-держсекретарка США набрала у Кентуккі загалом 46,8 відсотка голосів. Натомість її головний опонент 46,3 відсотка.

Водночас Берні Сандерс практично не має шансів перемогти Гілларі Клінтон у боротьбі за номінацію єдиним кандидатом на президентських виборах від Демократичної партії США.

Водночас на праймеріз в Орегоні Сандерс зумів зі значним відривом випередити Клінтон. Так, на рахунку сенатора 53,4 відсотка голосів. Клінтон отримала у штаті Орегон 46,6 відсотка. Результати підрахунку голосів оновлюються.

Утім, попри впевнену перемогу в Орегоні, Сандерс практично не має шансів перемогти Клінтон у боротьбі за номінацію єдиним кандидатом на президентських виборах від Демократичної партії. Так, за даними The New York Times тепер, включно з суперделегатами, Клінтон має у своєму активі 2291 голосів з 2383 необхідних для того, аби перемогти на попередніх виборах Демократичної партії. Натомість сенатор має в своєму активі 1528 голосів.

Однак, незважаючи на такі результати, Сандерс заявив, що боротиметься до кінця перегонів.

Між тим на праймеріз Республіканської партії у штаті Кентуккі лідирує Дональд Трамп, який фактично залишився єдиним кандидатом в президенти США від Республіканської партії.

Згідно з даними останніх соціологічних опитувань, Клінтон та Трамп мають практично рівні шанси на перемогу.

Президентські вибори в США відбудуться 8 листопада 2016 року.

DW.COM

Трамп і Клінтон мають рівні шанси на перемогу — опитування

Сандерс обійшов Клінтон в Західній Вірджинії

Утім, імовірність фінальної перемоги Берні Сандерса в змаганні з Гілларі Клінтон вкрай мала — екс-держсекретарка США випереджає сенатора на 282 голоси. (11.05.2016)

Клінтон почала вербувати впливових республіканців, незадоволених Трампом

Низка відомих республіканців відмовилася голосувати за Дональда Трампа, тоді як штаб Гілларі Клінтон вирішив націлитися на істеблішмент Республіканської партії та на частину її електорату. (07.05.2016)

Поділитись

Вибори в США: Клінтон та Трамп ідуть у відрив (27.04.2016)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1Idmv

Вибори в США: Клінтон та Трамп ідуть у відрив (27.04.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!