Парубій висловив упевненість, що всі українські землі будуть звільнені

Голова Верховної Ради Андрій Парубій переконаний в можливості звільнення окупованих українських територій.

Про це він заявив у зверненні з нагоди Дня памʼяті жертв політичних репресій, розміщеному на сайті парламенту.

«Сьогодні Росія, як і 80 років тому, переслідує українців і кримських татар на окупованих територіях. Але переконаний — ми вистоїмо і дамо відсіч агресору. Всі українські землі будуть звільнені!»,— зазначив Парубій.

Згадуючи жертв тоталітарних режимів, спікер навів статистику західних дослідників, згідно з якою лише від сталінського режиму в СРСР було від 45 до 80 мільйонів репресованих і вбитих.

«За часів людиноненависницького комуністичного режиму в Україні за вказівкою ката українського народу Сталіна розстрільні полігони зʼявилися в околицях мало не всіх обласних і районних центрів. Биківня, Рутченкове поле, Демʼянів лаз і Заліщики — про ці місця чули багато наших співвітчизників… Лідерів нації і всіх, хто міг чинити опір і боротися з загарбником, вбивали або висилали у Сибір. Мабуть, немає в Україні родини, якої не торкнулася б ця трагедія. Не стала винятком і моя сімʼя…»,— зазначив голова ВР.

Раніше Парубій на зустрічі з президентом ПАРЄ Педро Аграмунтом в Києві підкреслив неприпустимість ослаблення санкцій, введених Європейським Союзом щодо Російської Федерації.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!