В.о. президента Бразилії має намір об"єднати країну, але не має підтримки

Мішел Темер

Виконувач обовʼязків президента Бразилії Мішел Темер у пʼятницю, 13 травня, сформував свою президентську адміністрацію. Напередодні, 12 травня, після відсторонення сенатом країни Ділми Руссефф від виконання обовʼязків президента, Темер сформував та представив новий уряд, повідомляє AFP.

Мішел Темер сформував новий уряд і президентську адміністрацію. Його рейтинг серед бразильців — у межах статистичної похибки.

За словами Темера, пріоритетом нового уряду буде виведення економіки Бразилії зі стагнації. «У нас немає багато часу. Ми повинні відбудувати основи економіки Бразилії та суттєво покращити інвестиційний клімат у приватному секторі»,— заявив він.

Також в.о. президента закликав до обʼєднання країни та пообіцяв сприяти розслідуванню корупційного скандалу навколо державної нафтової компанії Petrobras, через який, в тому числі, і розпочався процес імпічменту стосовно Руссефф.

Рейтинг — близький до нуля

Проте, як застерігають аналітики, час перебування Темера при владі може скінчитись дуже швидко, ще до відкриття Олімпіади в Бразилії, яке відбудеться 5 серпня, зазначає AFP. Темер в країні є такою ж непопулярною політичною фігурою, як і відсторонена від посади президентка Ділма Руссефф. Останні опитування свідчать, що у разі проведення президентських виборів він може розраховувати на підтримку лише двох відсотків населення.

Ділму Руссефф, яка представляє ліву Партію трудящих, 12 травня у рамках процедури імпічменту відсторонили від посади президента на 180 днів. Її звинувачують у викривленні бюджетних показників, а також незаконному фінансуванні передвиборної кампанії із залученням пожертв від постачальників державної нафтової компанії Petrobras.

Дивитись відео02:10

Поділитись

Імпічмент президентки Бразилії: путч чи демократія? (18.04.2016)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1IXyE

Імпічмент президентки Бразилії: путч чи демократія? (18.04.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!