Кемерон анонсував глобальний форум щодо повернення активів, який допоможе Україні

За словами премʼєр-міністра Великобританії Девіда Кемерона, міжнародна ініціатива щодо повернення активів допоможе Україні, Нігерії, Шрі-Ланці та Тунісу. Перший міжнародний форум відбудеться у США наступного року.

Перший міжнародний форум щодо повернення виведених із країн активів буде зосереджений на допомозі Україні, Нігерії, Шрі-Ланці та Тунісу. Про це у четвер, 12 травня, заявив премʼєр-міністр Великобританії Девід Кемерон.

За словами британського премʼєра, глобальний форум з повернення активів відбудеться за підтримки Організації Обʼєднаних Націй та Світового банку в США наступного року. «Форум сприятиме зміцненню співпраці між країнами, із яких були викрадені активи, та країнами, де ці активи були сховані»,— заявив Кемерон після закінчення міжнародного саміту щодо боротьби з корупцією в Лондоні, слова якого наводить сайт британського уряду. На думку премʼєр-міністра Великобританії, форум також сприятиме забезпеченню правопорядку та роботі з повернення незаконно отриманих коштів.

Угода щодо повернення активів була однією з-понад десятка ініціатив щодо боротьби з корупцією, оголошених на саміті в Лондоні. Водночас Росія, Китай, Бразилія, Індонезія та ще ряд країн не підписалися під більшістю угод.

До загальної декларації антикорупційного саміту приєдналась Україна, повідомили в Державній фіскальній службі країни.

Дивитись відео02:14

Поділитись

Панамські досьє: чи буде розслідування в Україні?

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1IlIx

Панамські досьє: чи буде розслідування в Україні?

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!