Мама Савченко розповіла, що подарує доньці на день народження

Мама Савченко розповіла, що подарує доньці на день народження

Вона сподівається, що наступний День народження її дочка зустріне в Україні.

Мама української льотчиці і нардепа Надії Савченко Марія розповіла, що повезе їй на день народження її улюблені яблука і узбецькі родзинки..

Мама Савченко згадала, як активно завжди Надія святкувала свій День народження. Особливо, за її словами, любила стрибки з парашутом.

«Полечу до Наді, привітаю сама. Зараз постійно згадую, як Надя раніше святкувала дні народження. Памʼятаю, колись їй подарували гарних ляльок, для яких Надя змайструвала будиночок. Так ось, ці ляльки перед самою війною Надя відвезла в один з дитячих будинків Київської області. Я ще вмовляла, мовляв, Надя, залиш, цими ляльками гратимуться твої діти, вона не захотіла і відвезла»,— розповіла мама Надії.

«А будучи постарше, Надя любила активно святкувати свої іменини: стрибала з парашутом з вишки в Гідропарку, а на своє 22-річчя, уявляєте, стрибнула в Дніпро з Московського моста! Віра мені тоді сказала, що ледь не отримала розрив серця через переживань. Деякий час Надя не випливала з-під води, з пляжу до місця пірнання почали плисти якісь чоловіки, але дочка благополучно виринула»,— додала мама Савченко.

Марія Савченко сподівається, що наступний День народження її дочка зустріне в Україні.

Надія Савченко відзначить 35-річчя 11 травня.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!