Мадридський "Реал" вийшов у фінал Ліги чемпіонів УЄФА

У фіналі в Мілані «вершкові» зустрінуться з іншим мадридським клубом — «Атлетіко».

Мадридський «Реал» ввечері у середу, 4 травня, у матчі-відповіді півфінальної стадії Ліги чемпіонів УЄФА переміг удома англійський «Манчестер Сіті» з рахунком 1-0 і вийшов у фінал турніру. Матч у Манчестері минулого тижня завершився внічию 0-0.

На двадцятій хвилині матчу після прострілу гравця «Реала» Гарета Бейла мʼяч зрикошетив у ворота англійського клубу від ноги півзахисника «Сіті» Фернандо, на рахунок якого і записали автогол.

28 травня «Реал» у фіналі в Мілані зустрінеться з земляками з «Атлетіко», який напередодні за сумою двох матчів пройшов мюнхенську «Баварію». У 2014 році обидві команди вже грали у фіналі Ліги чемпіонів — тоді «Реал» врятувався лише у доданий арбітром до другого тайму час — Серхіо Рамос зрівняв рахунок, а у додаткові півгодини «Реал» забив ще три голи і переміг з рахунком 4-1.