США і Росія домовилися про припинення вогню в Алеппо

Росія повинна тиснути на Асада, щоб він виконував домовленості, у той час США тиснутимуть на сирійську опозицію, заявили у Вашингтоні.

Державний департамент Сполучених Штатів Америки заявив про досягнення домовленості з Росією щодо розширення режиму припинення вогню у Сирії на провінцію Алеппо, включаючи саме місто. Згідно із заявою, оприлюдненою Держдепом у середу, 4 травня, США та Росія посилять спостереження за виконанням нових домовленостей та координуватимуть свої дії у цьому напрямку, повідомляє агентство Reuters.

Вкрай важливо, щоб Росія подвоїла зусилля для тиску на президента Сирії Башара Асада з тим, щоб він дотримувався нових домовленостей, у той час як Вашингтон домагатиметься виконання домовленостей з боку сил сирійської опозиції, йдеться в заяві Держдепу.

«Нашою метою залишається як і раніше загальне припинення вогню, яке діятиме на всій території Сирії, а не окремі угоди в різних регіонах»,— заявили у зовнішньополітичному відомстві США.

Нагадаємо, упродовж останніх тижнів основне протистояння між сирійськими опозиціонерами і режимом Асада зосереджене у найбільшому сирійському місті Алеппо. Згідно із даними станом на 3 травня, починаючи з 22 квітня жертвами протистояння в Алеппо стали 279 цивільних осіб. 155 з них загинули у районах міста, які контролюються опозицією, а 124 — в районах, які контролюються силами режиму Асада.

Дивитись відео01:56

Поділитись

Сирія: в чому складність перемирʼя? (29.02.2016)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1I4Sj

Сирія: в чому складність перемирʼя? (29.02.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!