Мадридський "Атлетіко" став першим фіналістом Ліги чемпіонів

Гравець Атлетіко Антуан Грізманн (ліворуч) святкує гол у ворота Баварії

Мюнхенська «Баварія» ввечері у вівторок, 3 травня, у матчі-відповіді півфінальної стадії Ліги чемпіонів УЄФА перемогла удома мадридський «Атлетіко» з рахунком 2-1, однак за правилом «виїзного голу» у фінал турніру вийшов іспанський клуб. Матч у Мадриді минулого тижня завершився перемогою «Атлетіко» з рахунком 1-0.

Мюнхенська «Баварія» перемогла вдома мадридський «Атлетіко», однак не змогла пробитися у фінал Ліги чемпіонів.

На 31-й хвилині рахунок ударом зі штрафного відкрив півзахисник «Баварії» Хабі Алонсо — мʼяч зрикошетив від гравця «Атлетіко» Хосе Марії Хіменеса.

На 34-й хвилині лідер «Баварії» Томас Мюллер не реалізував пенальті — удар відбив воротар мадридців Ян Облак. Матч проходив за домінування мюнхенського клубу, однак в одній з нечисленних контратак гравці «Атлетіко» на 54-й хвилині зрівняли рахунок — гол забив Антуан Грізманн. Для виходу у фінал мюнхенцям після цього потрібно було перемагати з різницею у два мʼячі.

«Баварія» продовжила тиснути і на 74-й хвилині Роберт Левандовський головою забив у ворота «Атлетіко» другий гол. На 84-й хвилині суддя призначив пенальті у ворота мюнхенців, однак тепер з 11-метрової позначки схибив Фернандо Торрес — удав відбив Мануель Ноєр. Зусилля гравців «Баварії» забити ще один гол не дали результату.

Суперник «Атлетіко» у фіналі визначиться 4 травня у другому матчі протистояння між мадридським «Реалом» та англійським «Манчестер Сіті». Фінал Ліги чемпіонів цього року повинен пройти у Мілані 28 травня.

Цей матч став останньою грою «Баварії» у Лізі чемпіонів під керівництвом Пепа Гвардіоли — каталонець з наступного сезону очолить «Манчестер Сіті». Три роки поспіль за Гвардіоли «Баварія» вилітала на півфінальній стадії Ліги чемпіонів від іспанських клубів — «Реала», «Барселони» та «Атлетіко».