Зал вильотів аеропорту Брюсселя частково поновив роботу

Уперше після терактів у березні брюсселький аеропорт «Завентем» відкрив для пасажирів зал вильотів. Звичної пропускної спроможності аеропорт має досягти до середини червня.

Зал вильотів Брюссельського аеропорту частково відновив свою роботу у неділю, 1 травня, через приблизно шість тижнів після терактів «Ісламської держави», що сталися 22 березня. «Ми знову бачимо знайому картину — пасажирів у залі вильотів, це великий крок до повернення до нормальної роботи аеропорту, який дасть поштовх економіці цілої країни»,— сказав представник керівництва аеропорту Арно Фейст. «Нас вдарили сильно, але ми повернулися. Цей зал вильотів — доказ того»,— сказав премʼєр-міністр Бельгії Шарль Мішель.

У другій половині дня близько 400 пасажирів скористалися залом вильотів. Максимальної пропускної спроможності аеропорт має досягти до середини червня, заявив Фейст.

Внаслідок терактів «Ісламської держави» в березні в Брюсселі загинули 34 людини. Окрім аеропорту «Завентем», напад також відбувся на станції метро «Маальбек», яка поновила свою роботу 25 квітня.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!