Нідерланди допоможуть Україні у поводженні з відходами – О.Семерак

Нідерланди допоможуть Україні у поводженні з відходами – О.Семерак

«Документ є фактично першим офіційним документом про співробітництво між Нідерландами та Міністерством у даному напрямку. Саме він дає старт подальшій ефективній співпраці між країнами у сфері управління водними ресурсами та відходами»,— зазначив О.Семерак.

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак та посол Нідерландів в Україні Кейс Кломпенхаувер підписали лист про наміри співробітництва з питань охорони довкілля. Про це повідомили УНН у прес-службі Мінекології.

Міністр наголосив, що така співпраця надасть можливість перейняти досвід Нідерландів у формуванні національної політики у поводженні із відходами.

Першочергова увага, за інформацією прес-служби Мінекології, буде звернена на впровадження щодо якості води, призначеної для споживання людиною, а також з очищення стічних вод в містах.

«У рамках запланованої співпраці, буде здійснена розробка проектів у сфері комплексного управління водними ресурсами та управління контролем якості води, а також впроваджена система міжмуніципального співробітництва в галузі збирання, переробки та утилізації побутових відходів на місцевому та регіональному рівнях»,— зазначається у повідомленні.

Також, як поінформували у міністерстві, планується запровадження низки проектів із моніторингу якості поверхневих вод, закриття несанкціонованих звалищ в Україні, будівництво регіональних полігонів та сортувальних станцій.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!