Німецькі підлітки толерантні до мігрантів та релігій

Нинішнє покоління німецьких підлітків значно більше, ніж попередники, шукає емоційної підтримки батьків. Про це свідчать оприлюднені у вівторок, 26 квітня, результати проведеного інститутом Sinus опитування серед молоді.Дослідники встановили небачену за весь повоєнний час потребу молоді в батьківській любові та доброті. Такі тенденції вони почасти пояснюють страхом та реакцією на економічні кризи, терористичну загрозу та непрозорий, глобалізований світ.

Молодь, підлітки, опитування, дослідження, криза біженців, світова криза, глобалізація, конфлікти, батьківська опіка, терористична загрозаНинішня німецька молодь значно більше, ніж попередники, шукає емоційної підтримки в батьків. Крім того, підлітки бояться глобалізації та світових криз. Це показало опитування, яке проводять кожні 4 роки.

Водночас соціологи були здивовані нинішнім рівнем толерантності серед молоді — стосовно, зокрема, таких тем як міграція та релігія. «Сприйняття багатоликого світу зростає»,— констатував один з авторів дослідження Марк Калмбах, слова якого наводить агенція dpa.

З 2008 року інститут Sinus щочотири роки перевіряє своїми опитуваннями серед підлітків у віці від 14 до 17 років те, які погляди та потреби ті мають. Для цього дослідники проводять з 72 підлітками довгі розмови на обрані теми. Цього разу розмова точилася й навколо таких тем як біженці та шукачі притулку.

Поділитись

Працеголізм не в моді: покоління Y диктує умови роботодавцям

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1EN42

Працеголізм не в моді: покоління Y диктує умови роботодавцям

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!