Українцям вистачить власних запасів газу для самозабезпечення - Ю.Тимошенко

Українцям вистачить власних запасів газу для самозабезпечення - Ю.Тимошенко

Юлія Тимошенко

Українці минулого року витратили 17,1 млрд куб. м газу, при тому, що власний видобуток — 19 млрд 920 млн. Про це заявила лідер фракції “Батьківщина” в ефірі телеканалу “112 Україна”, передає УНН.

“Тарифні рішення залежать від уряду, і нині вони приймаються для того, щоб далі підтримувати корупцію в країні”, — сказала Ю.Тимошенко.

За її словами, усі чекали, що після відставки попереднього уряду у президента та нового прем’єр-міністра “прокинеться здоровий глузд. Та марно — українців очікують ще вищі комунальні тарифи”.

“Статистичні дані за минулий рік доводять, що газу українського видобування вистачає для потреб населення. Це означає, що у комунальні тарифи для населення мала бути закладена зовсім інша вартість газу”, — зазначила Ю.Тимошенко.

Вона додала, що А.Яценюк, будучи на посаді Прем’єр-міністра переконував, що потрібно 24 млрд кубів українського газу для повного забезпечення.

“За підсумками 2015 року, не 22 і не 25 млрд, а — 17,1 млрд кубометрів газу витратили українці минулого року. Давайте подивимось, скільки видобула Україна власного природного газу? 19 млрд 920 млн — майже 20 млрд. Тобто можна було б ще 3 млрд продати для потреб промисловості. Але те, що закрити газ для населення можна повністю українським газом — це підтверджує статистика”, — пояснила політик.

Ю.Тимошенко додала, що цей урядовий провал не став уроком для нового уряду. Навпаки, планується чергове здорожчання комунальних тарифів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!