Меркель та Грибаускайте: Діалог з Москвою важливий

Президентка Литви Даля Грибаускайте (ліворуч) та канцлерка Німеччини Анґела Меркель

Президентка Литви Даля Грибаускайте у середу, 20 квітня, заявила, що перше з червня 2014 року засідання Ради НАТО-Росія на рівні послів ще не означає повернення до звичного стану речей. Вона також наголосила на важливості діалогу з Москвою.

Президентка Литви Даля Грибаускайте та канцлерка Німеччини Анґела Меркель вважають важливим діалог з Росією, але нагадують про відмінні позиції сторін з низки питань.

«Ми думаємо, що канали комунікації з Росією мають бути забезпечені, але сьогоднішня зустріч (Ради НАТО-Росії.— Ред.) ще не є поверненням до звичного стану речей. Це ще не означає, що ми починаємо практичну співпрацю»,— заявила Грибаускайте на спільній прес-конференції з німецькою канцлеркою Анґелою Меркель у Берліні.

Меркель, у свою чергу, заявила, що засідання Ради НАТО-Росія було добрим знаком. «Розмовляти важливо»,— сказала вона. Втім, це не означає, що відмінності у поглядах між сторонами було забуто. Між Росією та НАТО зберігається «ціла низка дуже відмінних оцінок», вважає Меркель.

Нагадаємо, що 20 квітня відбулося перше з червня 2014 року засідання Ради НАТО-Росія на рівні послів. Коментуючи результати засідання, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що між Альянсом та Росією є «глибокі розбіжності», і зустріч цього стану речей не змінила.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!