Г.Москаль закликав закарпатців не користуватися послугами банків із російським капіталом

Г.Москаль закликав закарпатців не користуватися послугами банків із російським капіталом

Сьогодні голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль закликав жителів області не обслуговуватися у банках із російським капіталом. Відповідне звернення з’явилося на офіційному сайті губернатора Закарпаття.

“Звертаюся до всіх підприємств та організацій державної чи будь-якої іншої форми власності, а також громадян, із проханням перевести кошти в інші банківські установи. Обслуговування в російських банках — це фінансування країни-агресора, яка напала на Україну і вбиває наших мирних громадян і військовослужбовців. Закликаю всіх закарпатців здійснити символічний крок і розірвати фінансові відносини з установами, які мають російський капітал”, — пише Г.Москаль.

Нагадаємо, що зараз у Закарпатській області функціонують три банки з російським капіталом, відділення яких відкриті в Ужгороді, Мукачевому та с. Нижнє Солотвино Ужгородського району.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, раніше Г.Москаль підписав розпорядження про частковий демонтаж вивісок банківської установи “Сбєрбанк Росії”, з яких прибрали слово “Росії”

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!