"Женева-3": cирійська опозиція погрожує вийти з переговорів

Представники сирійської опозиції на переговорах у Женеві у неділю, 17 квітня, заявили, що вийдуть з переговорного процесу, якщо не буде прогресу у політичній трансформації, зокрема відходу від влади президента Сирії Башара Асада.

В Алеппо розбирають завали, які виникли внаслідок авіаударівСирійські опозиціонери погрожуть призупинити свою участь у переговорах, якщо уряд не піде на поступки у політичній трансформації країни.

«Ми можемо призупинити (участь у переговорах), якщо все так і далі триватиме, і тоді не буде жодних перспектив для будь-якого політичного рішеннія»,— заявив член Високого комітету з переговорів (ВКП), який представляє на переговорах помірковану сирійську опозицію, Абдулхакім Башар, цитує агентство AFP. Схожу позицію висловив ще один перемовник від опозиції Асад Зубі. За його словами, він не вестиме переговори «завжди», якщо атаки з боку урядових військ триватимуть.

Тим часом інший представник ВКП Мохамед Алуш у своєму повідомленні у соціальній мережі Twitter закликав поновити напади на урядові війська Сирії, попри те, що на угруповання, яке він представляє, поширюються умови припинення вогню. Інші представники Комітету, однак, запевнили, що заява Алуша не представляє позицію Комітету.

Нагадаємо, що 15 квітня сирійська опозиція звинуватила уряд Сирії в небажанні вести жодні мирні переговори через штурм урядовими військами Алеппо. Активізація бойових дій у Сирії ставить під загрозу мирні переговори, які відновилися 13 квітня у Женеві за посередництва ООН. З 27 лютого у Сирії діє режим припинення вогню між урядовими військами та поміркованою опозицією.

DW.COM

Штурм Алеппо затьмарив новий раунд переговорів по Сирії

Війська Асада ведуть бої на два фронти поблизу Алеппо

Бої точаться на північ і на південь від Алеппо. Активізація бойових дій ставить під загрозу мирні переговори. За даними правозахисників, за останні дві доби щонайменше 30 тисяч мирних осіб залишили свої домівки. (15.04.2016)

Виснажливі переговори по Сирії

У Женеві тривають мирні переговори по Сирії. Але поки що без представників офіційного Дамаска. Вибори у Сирії, утім, лише одна з перешкод на шляху до переговорного успіху. (14.04.2016)

Поділитись

Для чого Асаду знадобилась імітація виборів? (13.04.2016)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1IUs9

Для чого Асаду знадобилась імітація виборів? (13.04.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!