Глави МЗС Німеччини та Франції висловили підтримку уряду єдності в Лівії

Глави зовнішньополітичних відомств Німеччини та Франції відвідали Триполі, аби продемонструвати підтримку уряду національної єдності Лівії.

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр та глава французького зовнішньополітичного відомства Жан-Марк Еро у суботу, 16 квітня, прибули в столицю Лівії Триполі. У такий спосіб глави МЗС двох країн мають намір продемонструвати підтримку уряду національної єдності в охопленій громадянською війною країні.

«Уся міжнародна спільнота погодилася з тим, що задля миру і стабільності в Лівії потрібно втілити положення мирної угоди та налагодити роботу уряду єдності»,— зазначив Штайнмаєр, цитує агентство dpa. «Ми хочемо домопогти дати людям у Лівії відчути: політичне порозуміння відкриває шанс на повернення до нормального життя у безпеці та мирі»,— додав німецький міністр.

У рамках візиту, який триватиме лише кілька годин, запланована зустріч з главою уряду Фаїзом Сарраджем. Його уряд за підтримки ООН зміг розпочати роботу в Тріполі наприкінці березня. До утворення уряду національної єдності в країні діяли два ворожі уряди — визнаний міжнародною спільнотою у місті Тобруку та ісламістський — у Тріполі, який 5 квітня відмовився від влади.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!