Єврокомісія і вісім країн виділять 1,6 мільярда доларів сирійським біженцям

Сирійські біженці в таборі для біженців у Лівані (фото з архіву)

Вісім країн і Єврокомісія домовилися виділити на підтримку сирійських біженців у Йорданії та Лівані більше 1,6 мільярда доларів. Як повідомляється в прес-релізі Світового банку, опублікованому в пʼятницю, 15 квітня, схвалили фінансову підтримку біженців Німеччина, США, Канада, Японія, Франція, Великобританія, Нідерланди та Норвегія.

Йорданія та Ліван, які прийняли найбільшу кількість біженців із Сирії, отримають 141 мільйон доларів допомоги. Решту грошей країнам нададуть у вигляді кредиту й фінансових гарантій.

141 мільйон доларів планується надати як допомогу, один мільярд — як кредит і ще 500 мільйонів доларів — у вигляді фінансових гарантій. Рішення про це ухвалили під час весняної сесії Світового банку і Міжнародного валютного фонду, яка проходить у Вашингтоні.

Як повідомив агентству epd представник німецького міністерства з питань економічного співробітництва та розвитку, внесок Берліна в кредитну програму складе 20 мільйонів євро.

Пакет фінансової допомоги є частиною програми, яку в жовтні 2015 року запустили Світовий банк, ООН та Ісламський банк розвитку з метою підтримки країн Середнього і Близького Сходу, а також Північної Африки. За останні пʼять років у цьому регіоні більше 15 мільйонів осіб були змушені покинути свої будинки через конфлікти або нестабільну ситуацію на батьківщині, відзначається в прес-релізі Світового банку. Ліван і Йорданія є країнами, які прийняли в себе найбільшу кількість біженців із сусідньої Сирії.

Дивитись відео01:45

Поділитись

Самогубство або притулок — біженці у Греції у відчаї

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1IPqz

Самогубство або притулок — біженці у Греції у відчаї

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!