Савченко весь день була під крапельницями, - адвокат

Після п’ятигодинного очікування, адвоката української льотчиці Надії Савченко Миколу Полозова, все ж таки пропустили до слідчого ізолятора. Про це він повідомляє на своїй сторінці Facebook.

«Як я і передбачав, Надію весь день накачували крапельницям. Вона показала руки – „живих“ вен немає. Лікарі шукали вени навіть на ногах»,— написав адвокат.

Після багатоденного тиску і вимог, співробітники ФСВП сьогодні передали консулам результати аналізів, які брали у Надії у понеділок і сьогодні. Їх передадуть лікарям в Україні для експертного висновку.

«Стан здоровʼя дурний. Звичайно, крапельниця вплинула на результати аналізів, кров стала менш вʼязкою, але це паліатив. Дефіцит води в організмі на девʼятий день сухого голодування знищує внутрішні органи Надії. Загальний стан позначається на її настрої. Емоційний фон вкрай негативний»,— повідомив Полозов.

Надія дуже очікувала сьогоднішньої зустрічі з сестрою, після котрої збиралася прийняти складне рішення. Адвокат вважає, що відмова у зустрічі з сестрою буде каталізатором для прийняття рішення.

«З завтрашнього дня Савченко має намір відмовитися від аналізів і обстежень російських лікарів і буде продовжувати сухе голодування без динамічного спостереження. З урахуванням стану її здоровʼя, у неї є чотири, максимум пʼять днів»,— зазначив Полозов.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!