У Берліні поліція здійснила облаву на найбільший бордель міста

В ніч на четвер, 14 квітня, поліція провела рейд у борделі Artemis — найбльшому у своїй сфері закладі у Берліні. Слідчі виявили, що багатьох жінок, які працювали в борделі, примушували надавати сексуальні послуги, а також встановлювали для них фіксовані тарифи і графік роботи. Як заявив прокурор Сйорс Кампстра, «прямим постачанням» жінок — переважно зі східноєвропейських та мусульманських країн — займалися представники злочинного угруповання Hells Angels. Hells Angels мали безкоштовний вхід до борделю. Вважається, що злочинці також застосовували силу до повій.

Сауна-клуб ArtemisМасштаби злочинної мережі порівнюють із кримінальною імперією Аль Капоне. Задля виявлення і затримання сутенерів було мобілізовано 900 співробітників поліції, митної та податкової служб.

Сама по собі проституція у Німеччині є легальною, якщо жінки надають свої послуги не через сутенерів, а самостійно. Борделі зазвичай лише надають жінкам в оренду кімнати для надання послуг. Утім, вочевидь, Artemis поза законним полем.

Власників затримано

В ході рейду було затримано двох власників борделю та чотирьох адміністраторів. У момент облави у закладі перебували 118 повій та понад сотню їхніх клієнтів. Загалом для проведення операції задіяли 900 співробітників поліції, митної та податкової служб. Окрім Artemis, поліція обшукала в Берліні ще шість обʼєктів, які могли належати тій самій злочинній мережі. Інші шість — в Баварії, Баден-Вюртемберзі та Гессені. Загалом було вилучено готівки, автомобілів та нерухомих активів на суму 6,4 мільйона євро.

Викритий незаконний бізнес тільки від пенсійних виплат ухилився на суму 17,5 мільйонів євро, через що у митній службі дану справу порівнюють зі справою Аль Капоне — відомого американського гангстера, якого вдалося посадити за грати лише через ухиляння від сплати податків.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!