Гройсман: Новий Кабмін не сприйматиме корупцію

Володимир Гройсман

Новий уряд мусить «продовжити реформи в Україні», заявив у відеозверенні кандидат на посаду премʼєр-міністра Володимир Гройсман. «Це покладає величезну відповідальність міністрів,— сказав він.— Тому дуже важливо, щоби люди не просто сіли в свої крісла і отримали табличку, що вони є міністрами. А щоби вони були адекватні і здатні брати на себе відповідальність за зрушення з місця і вирішення тієї купи проблем, яка є в нашому суспільстві».

Кандидат на посаду премʼєр-міністра Володимир Гройсман записав відеозвернення, в якому пообіцяв дерегуляцію економіки, стабільні фінанси і чесну владу.

Зокрема пояснив Гройсман, від міністерства фінансів він очікує забезпечення фінансової стабільності, від мінекономіки — проведення дерегуляції, стабілізації економіки та забезпечення її зростання. Також великі виклики, зі слів політика, він бачить і для міністерства охорони здоровʼя.

Крім того, Гройсман пообіцяв і боротьбу з корупцією. «Я хочу підкреслити, що цей уряд, якщо він буде сформований, він буде абсолютно не сприймати будь-яку корупцію». Він додав, що у тій економічній ситуації, в якій опинилась Україна, «займатись корупцією, контрабандою, відмиванням податків — це є величезний злочин, це є мародерство». Водночас політик не уточнив, до яких саме заходів він вдаватиметься для подолання цих явищ.

Напередодні про необхідність боротьби з корупцією в Україні та проведення реформ заявив представник міністерства фінансів США. У Вашингтоні нагадали, що успішне виконання цих умов є необхідним для отримання Україною подальших кредитів від МВФ та іншої фінансової підтримки.

Дивитись відео02:07

Поділитись

Реакція Заходу на відставку Арсенія Яценюка

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1ITRP

Реакція Заходу на відставку Арсенія Яценюка

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!