Італія відкликає посла з Єгипту

Демонстранти біля єгипетського посольства в Римі вимагають правду про смерть співвітчизника

Італія вирішила відкликати свого посла з Єгипту для проведення консультацій у неділю, 10 квітня. Це сталося більш ніж через два місяці після насильницької смерті італійського студента Джуліо Реджені в Каїрі.

Італія вирішила відкликати свого посла з Єгипту для проведення консультацій через ситуацію з розслідуванням вбивства 28-річного італійського студента.

«Ми хочемо тільки одного: правду про те, що трапилося з Джуліо»,— цитує слова міністра закордонних справ Італії Паоло Джентілоні агенція AFP. Водночас єгипетська влада відмовляється передати італійським слідчим всю інформацію по цій справі. Представник прокуратури Єгипту Мустафа Сулейман заявив, що небажання єгипетської сторони передати записи телефонних розмов Реджені, пов’язано з тим, що це було б порушенням конституції країни.

Як повідомляється, 28-річний італієць, який навчався в британському Кембриджському університеті, працював над дисертацією про незалежні єгипетські профспілки. Реджен зник 25 січня в центрі Каїра, його тіло з ознаками тортур було знайдено через девʼять днів на околиці столиці Египту.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!