У Бельгії висунули обвинувачення чотирьом заарештованим

Затримання Абріні 8 квітня

У Бельгії в суботу, 9 квітня, висунули обвинувачення чотирьом із шести затриманих напередодні осіб. Про це йдеться у спеціальній заяві прокуратури Бельгії.

Чотирьом заарештованим під час спецоперації поліції особам висунули обвинувачення у причетності до скоєння терактів у Брюсселі та Парижі.

Затриманому 8 квітня Мохамеду Абріні висунули обвинувачення у звʼязку з паризькими терактами у листопаді 2015 року. Йому закидають вбивства та участь в терористичному угрупованні.

Другого затриманого — Осаму К.— обвинувачують в причетності до скоєння терактів на станції брюссельського метро «Маальбек». Осаму К. ідентифікували як особу, яку видно на кадрах відеозйомки, де він супроводжує терориста-смертника. Саме він був тим, хто придбав сумки, в які згодом помістили бомби, що підірвали під час терактів. За інформацією ЗМІ, Осама К.— це Осама Краєм.

У списку обвинувачених також — 25-річний руандієць Херве Б.М. й Балал Е.М. Ще двох підозрюваних після ретельних допитів відпустили, наголошується в повідомленні.

Проведена 9 квітня брюссельською поліцією спецоперація в одній з центральних комун Брюсселя, мала пряме відношення до арештів напередодні. Існувала підозра, що одна з квартир будинку «могла використовуватися як сховок терористичного угруповання», зазначається у повідомленні відомства. Однак зброї чи вибухівки правоохоронці не знайшли.

Поділитись

Брюссель: тиждень після терактів (29.03.2016)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1ILXy

Брюссель: тиждень після терактів (29.03.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!