В Егейському морі - перший випадок загибелі біженців з моменту набуття чинності угодою ЄС-Туреччина

Щонайменше пʼятеро біженців загинули біля узбережжя грецького острова Самос. Це — перший зафіксований випадок з моменту набуття чинності угодою між ЄС та Туреччиною.

Човен з біженцями, які намагалися дістатися до Греції з Туреччини, затонув у суботу, 9 квітня, в Егейському морі біля берегів грецького острова Самос. Унаслідок аварії судна загинули щонайменше пʼятеро осіб — чотири жінки та одна дитина, повідомляє агентство AFP з посиланням на речницю грецької берегової охорони. Ще пʼятьох людей охороні вдалося врятувати. Рятувальники продовжують пошук потерпілих.

Це — перший випадок загибелі біженців з моменту набуття чинності угодою щодо розвʼязання кризи біженців між ЄС і Туреччиною 20 березня. Останній трагічний випадок з біженцями, які потонули біля грецьких островів, стався 14 березня. Тоді загинули восьмеро людей.

За оприлюдненими 8 квітня даними Міжнародної організації з міграції, з початку 2016 року 366 осіб загинули при спробі дістатися берегів Греції. Всього до Греції за цей час прибули більше 152 тисяч біженців.

Нагадаємо, з Греції з 4 квітня почали відправляти до Туреччини перші групи біженців, що нелегально прибули з Туреччини у цю країну-член ЄС.

Поділитись

Самогубство або притулок — біженці у Греції у відчаї (05.04.2016)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1IPqz

Самогубство або притулок — біженці у Греції у відчаї (05.04.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!