Швеція подовжує дію прикордонного контролю

Уряд Швеції у четвер, 7 квітня, вирішив подовжити дію тимчасово запровадженого режиму перевірки документів на кордоні до 8 травня, щоб контролювати потік біженців. Про це після засідання уряду заявив міністр внутрішніх справ країни Андерс Ігеман, повідомляє агентство dpa.

Біженці у Швеції (архівне фото)За словами міністра внутрішніх справ Швеції Андерса Ігемана, уряд вирішив подовжити дію прикордонного контролю до 8 травня.

У листопаді 2015 року Швеція тимчасово відновила контроль на кордонах, намагаючись запобігти потраплянню до країни біженців без документів. Контроль на кордонах стосується поромних терміналів на півдні Швеції, куди прибувають багато мандрівників з Німеччини та Данії. Перевірки також здійснюються на комбінованому автомобільно-залізничному мосту, який зʼєднує Швецію і Данію.

Нагадаємо, минулого року Швеція зареєструвала рекордну кількість заявок щодо надання притулку — 163 тисячі.

Кілька днів тому міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр заявив про намір Берліна відмовитися від контролю на кордоні з Австрією з середини травня, якщо потік біженців залишатиметься незначним.

Поділитись

Скільки біженців у ЄС?

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1H4sh

Скільки біженців у ЄС?

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!