Швейцарська поліція провела обшук у штаб-квартирі УЄФА

Поліція Швейцарії провела обшук в штаб-квартирі УЄФА в Ньоні в звʼязку з оприлюдненням «панамських документів». Приводом стала інформація про можливу причетність до махінацій нового президента ФІФА Джанні Інфантіно.

Швейцарська поліція у середу, 6 квітня, провела обшук у штаб-квартирі Союзу Європейських футбольних асоціацій (УЄФА) у Ньоні. Це сталося після того, як в ЗМІ зʼявилася інформація, що прізвище колишнього генерального секретаря організації, а сьогодні — президента Міжнародної федерації футболу (ФІФА) Джанні Інфантіно фігурує в «панамських документах».

За повідомленнями ЗМІ, УЄФА продав права на трансляцію матчів Ліги чемпіонів у 2006-2009 роках двом бізнесменам з Аргентини, співвласникам компанії Cross Trading — Уго та Маріано Хінкісу. Ті ж, у свою чергу, незаконно перепродали права за ціною, що майже втричі перевищувала початкову. В УЄФА підтвердили, що Інфантіно був одним з двох посадових осіб, які підписували контракт. Водночас в організації заперечили наявність будь-яких порушень, зокрема, продаж прав за заниженою ціною, повідомляє агентство Reuters.

Аргентинські бізнесмени фігурують серед кількох десятків людей, яких США підозрюють у причетності до великого корупційного скандалу у ФІФА.

Нагадаємо, Інфантіно був обраний новим президентом ФІФА наприкінці лютого. Він пообіцяв очистити імідж організації від звинувачень у корупції.

Поділитись

Вибори президента ФІФА: досьє на кандидатів (25.02.2016)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1I2WG

Вибори президента ФІФА: досьє на кандидатів (25.02.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!