Німеччина планує скасувати контроль на кордоні з Австрією у травні

Якщо кількість новоприбулих біженців залишатиметься низькою, Німеччина скасує контроль на кордоні з Австрією вже у травні, заявив німецький міністр внутрішніх справ Томас де Мезьєр.

Німеччина планує відмовитися від тимчасового прикордонного контролю з Австрією в середині травня, який був запроваджений минулого року. Це станеться в тому разі, якщо кількість шукачів притулку, які прибувають до Німеччини, залишатиметься на низькому рівні, заявив у вівторок, 5 квітня, міністр внутрішніх справ країни Томас де Мезьєр австрійській телекомпанії ORF.

«Ми не подовжуватимемо дію прикордонного контролю після 12 травня, якщо кількість (новоприбулих біженців.— Ред.) залишатиметься такою низькою»,— сказав він, маючи на увазі скорочення міграційного потоку внаслідок закриття «балканського маршруту». Поки ж Берлін знижує інтенсивність перевірок на кордоні, зазначив урядовець.

Нагадаємо, що контроль на австрійсько-німецькому кордоні запровадили у вересні 2015 року, коли до Німеччини щодня прибували понад 10 тисяч біженців. Загалом минулоріч у ФРН зафіксували історичний рекорд показників міграції. Чистий притік нових людей до країни за рік становив 1,14 мільйона осіб. Велика частина з них — ті, хто шукав у Німеччині притулку.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!