Компанія засновника Amazon заявила про чергове успішне тестування космічної ракети

Третій успішний тест ракети New Shepard компанією Blue Origin

Американська приватна космічна компанія Blue Origin, що належить Джеффу Безосу, власнику інтернет-гіганта Amazon, повідомила про успішний третій тест ракети багаторазового використання New Shepard. Ракета приземлилася на полігоні у Техасі. Також за допомогою парашута приземлилася капсула без пасажирів, розрахована на шість місць. Про це Джефф Безос повідомив у Twitter в суботу, 2 квітня. Попередні випробування ракети відбулися у листопаді минулого року та цьогоріч у січні.

Компанія Blue Origin засновника Amazon Джеффа Безоса активно працює над можливістю організовувати туристичні польоти в космос.

Безос розраховує до 2018 року продавати квитки на туристичні польоти в космос — на відстань 100 кілометрів від землі. За цих умов пасажири зможуть відчути кількахвилинну невагомість і подивитися на землю згори. Компанія іншого мільярдера Річарда Бренсона Virgin Galactic пропонує аналогічні польоти за 250 тисяч доларів. Ще одна компанія — Space X, якою володіє Ілон Маск,— працює над здешевленням космічних польотів.

Дивитись відео01:37

Поділитись

Virgin Galactic повертається на ринок космічного туризму

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1I10q

Virgin Galactic повертається на ринок космічного туризму

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!