Аеропорт Брюсселя частково відновить роботу 3 квітня

Брюссельський аеропорт «Завентем», який став одним з обʼєктів терактів у столиці Бельгії 22 березня, частково відновить свою роботу 3 квітня. Про це у суботу, 2 квітня, заявив директор аеропорту Арно Фейст під час прес-конференції. «Починаючи із завтра, неділі, брюссельський аеропорт має бути частково введено в експлуатацію»,— цитує Фейста агенція Reuters.

Аеропорт Завентем у день терактів 22 березняАеропорт «Завентем» почне 3 квітня обслуговувати перші після терактів рейси. У повному обсязі керівництво брюссельського летовища обіцяє відновити його роботу до кінця червня — початку липня.

Нагадаємо, після терактів 22 березня у брюссельському аеропорту «Завентем» та на станції метро «Маальбек» летовище не приймало жодних пасажирських рейсів.

3 квітня «Завентем» обслужить лише три рейси авіакомпанії Brussels Airlines. У повній же мірі роботу аеропорту буде відновлено лише до кінця червня — початку липня. Як зазначає агенція AP, до теракту основне летовище Бельгії обслуговувало близько 600 рейсів на день.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!