ВРЮ подала на звільнення суддю С.Гайдук, яка взяла під варту "в"язня Банкової"

ВРЮ подала на звільнення суддю С.Гайдук, яка взяла під варту "в

«За результатами таємного голосування ВРЮ вирішила внести подання Президенту України про звільнення Гайдук Світлани Володимирівни з посади судді Шевченківського районного суду міста Києва у звʼязку з порушенням присяги судді»,— сказав І.Бенедисюк.

Вища рада юстиції вирішила внести Президентові України подання про звільнення Світлани Гайдук з посади судді Шевченківського районного суду Києва, яка взяла під варту затриманого «беркутівцями» активіста під Адміністрацією Президента 1 грудня 2013 року. Таке рішення оголосив після таємного голосування голова ВРЮ Ігор Бенедисюк, передає кореспондент УНН.

Він додав, що таке рішення було ухвалене одноголосно.

Додамо, що суддя Шевченківського райсуду столиці С.Гайдук застосувала запобіжний захід до Владислава Загоровка, якого затримали працівники спецпідрозділу «Беркут» під Адміністрацією Президента України. Активіста доставили до суду з численними травмами.

Як повідомляв УНН, Вища рада юстиції вирішила внести подання до Верховної Ради України про звільнення пʼяти суддів Апеляційного суду Києва у звʼязку з порушенням присяги судді.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!