Німецький торговельний гігант Мetro розділиться на дві компанії

Німецький торговельний гігант Metro планує реорганізацію шляхом поділу на дві незалежні компанії, в результаті чого операції з торгівлі продуктами харчування та оптової торгівлі здійснюватимуться незалежною компанією. Про це у середу, 30 березня, повідомила прес-служба Metro AG у Дюссельдорфі.

Metro GroupНімецький торговельний гігант Metro оголосив про плани реорганізації, яка має підвищити вартість компанії. Мetro розраховує завершити поділ до середини 2017 року.

«Правління Metro AG нині готує створення двох незалежних компаній в результаті поділу Metro Group»,— йдеться у повідомленні. На даний момент керівництво компанії планує відділити бізнес, повʼязаний з оптовою торгівлею та торгівлею продуктами харчування — Cash & Carry, а також повʼязану з цим бізнесом діяльністю в окрему компанію. При цьому операції з торгівлі електронними товарами широкого вжитку — Media-Saturn — зберігатимуться за чинною компанією Metro AG.

У разі прийняття такого рішення, компанії буде потрібне схвалення реорганізації за підсумками зборів акціонерів. Три основні акціонери компанії вже заявили про свою підтримку даного процесу. Акціонери Metro AG отримають акції обох компаній згідно з їхніми нинішніми частками. Компанія розраховує завершити поділ до середини 2017 року.

Реорганізація має підвищити акціонерну вартість компанії. Водночас наразі ні правління компанії, ні спостережна рада Metro AG ще не ухвалили рішення щодо поділу компанії.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!