У ФБР зламали iPhone без допомоги Apple

USA Gehacktes iPhone

ФБР вдалось зламати iPhone Саєда Фарука, котрий минулого року учинив стрілянину у Каліфорнії, повідомляється у понеділок, 28 березня. Запропонований третьою стороною спосіб зламування захисту апарата виявився успішним, заявили у ФБР. Відомство отримало дані з iPhone Фарука, а тому «більше не потребує сприяння Apple», заявила представниця ФБР Мелані Ньюман. Через це мінінстерство юстиції США відкликало позов до компанії Apple, повідомляє Reuters з посиланням на канцелярію суду.

Міністерство юстиції США відкликало позов до компанії Apple про надання даних з iPhone Саєда Фарука. Запропонований третьою стороною спосіб зламування захисту пристрою виявився успішним, заявили у ФБР.

Раніше суд постановив, що компанія Apple повинна допомогти слідчим отримати доступ до даних на iPhone, що належав Фаруку. Apple відмовилась це зробити и висловила намір оскаржити дане судове рішення. Позицію компанії підтримали Google, Twitter, Facebook и WhatsApp.

Саєд Фарук, котрий працював у адміністрації Сан-Бернардіно, та його подруга Ташфін Малік напали 2 грудня 2015 року на центр для інвалідів у місті Сан-Бернардіно, внаслідок атаки загинули 14 людей. Відповідальність за напад взяло на себе терористичне угруповання «Ісламська держава».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!