Спостерігачів ОПОРИ намагались видалити з виборчої дільниці

Спостерігачів ОПОРИ намагались видалити з виборчої дільниці

Інцидент стався близько 16:00 на дільниці № 121527, яка розташована в школі № 87, вул. Сормовська, 5 (Довгинцівский район). Офіційні спостерігачі ГО “Дніпропетровська мережа ОПОРА” проводили відеозйомку робочого процесу комісії, але прискіплива увага спостерігачів не сподобалась комісії. Голова комісії зателефонувала в свій штаб кандидата О.Натарова від ПП “Відродження України”.

Офіційним спостерігачам від ГО “Дніпропетровська мережа ОПОРА” перешкоджали у їх діяльності інші спостерігачі, спостерігачі від ГО “Городяне”, передає УНН з посиланням на прес-службу ГО “ОПОРА”.

Після дзвінка до штабу О.Натарова, на дільницю приїхали двоє спостерігачів від ГО “Городяне” і помічник народного депутата від ПП “Опозиційний блок” Гальченка А. Ці особи почали спонукати до того, щоб дільнична комісія колективно проголосувала за видалення спостерігачів ГО “Дніпропетровська мережа ОПОРА”.

Комісія проголосувала шляхом підняття рук. Слід зазначити, що з 8:00 до 20:00 в день виборів членам комісії не можна проводити голосування. У разі видалення особи, видалена особа має отримати від членів дільничної комісії мотивоване рішення його видалення у вигляді постанови. Після голосування, спостерігач ГО “Городяне” О.Абоімов почав виштовхувати спостерігача Дніпропетровської ОПОРИ з приміщення.

Спостерігач ГО “Дніпропетровська мережа ОПОРА” викликав поліцію та склали акт і заяву щодо перешкоджання діяльності офіційного спостерігача і журналіста. Декілька свідків підписали ці акти. Але сам провокатор конфлікту на якого було складено акт і заява в поліцію не захотів давати свідчення на дільниці. Правоохоронці запропонували зробити це у районному відділку поліції. Далі О.Абоімов вийшов з дільниці та поїхав на своєму авто у невідомому напрямку.

Також, зауваження було зроблене голові комісії, так як згідно регламенту вона має дзвонити своєму куратору в Довгинцівську районну комісії, а не в штаб О.Натарова.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!