Глава МВС Німеччини вимагає санкцій для біженців, які не вчать німецьку

Глава МВС Німеччини Томас де Мезьєр

Міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьер вважає, що біженцям необхідно відмовляти у довгостроковому праві на проживання у країні, якщо вони відмовляються від вивчення німецької мови та пропозиції роботи. Про це він заявив у оприлюдненому в суботу, 26 березня, інтервʼю телеканалу ARD.

Міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр анонсував новий закон щодо вимог до інтеграції біженців, зокрема стосовно мови, роботи та розселення.

Де Мезьєр підкреслив, що хотів би досягти «того, щоб утворився звʼязок між успішним проходженням інтеграції та дозволеним строком перебування у Німеччині», цитує агенція dpa. Зараз отримання посвідок на постійне проживання, що уможливлює необмежений дозвіл на перебування та роботу у Німеччині, привʼязане до суворих вимог.

Міністр уточнив, що новий закон про інтеграцію буде презентовано щонайпізніше у травні цього року. У ньому також йтиметься про проживання біженців, оскльки «ми не хочемо створювати ґетто». Де Мезьєр пояснив, що біженці повинні отримувати місце проживання там, «де держава вважає за необхідне, а не там, де цього хоче біженець».

DW.COM

Греція почала евакуацію біженців з прикордонного табору

Опитування: Німці виступають за посилення заходів безпеки

Згідно з опитуванням, проведеним після терактів у Брюсселі, 77 відсотків німців підтримують посилення заходів безпеки в аеропортах та на вокзалах. У країні зростає рівень підтримки правих популістів. (24.03.2016)

Теракти у Брюсселі: які висновки зробить Німеччина?

Теракти у Брюсселі спричинили у Німеччині дискусію: як протидіяти загрозам, повʼязаним з ісламізмом? Політики вимагають покращити співпрацю правоохоронців і не допустити створення мусульманських гетто. (23.03.2016)

Поділитись

ЄС і Туреччина домовилися щодо стримання потоку мігрантів (18.03.2016)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1IG6M

ЄС і Туреччина домовилися щодо стримання потоку мігрантів (18.03.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!