Н.Савченко скоро повернеться в Україну - Ю.Тимошенко

Н.Савченко скоро повернеться в Україну - Ю.Тимошенко

Юлія Тимошенко

Є великі шанси, що найближчим часом українську героїню Надію Савченко повернуть в Україну. Про це заявила лідер “Батьківщини” в ефірі ток-шоу “Шустер LIVE”, передає УНН.

“Усім нам треба молитися за те, щоб Надя не гробила своє здоров’я, адже, за нашою інформацією, є рішення про те, що вона буде передана в Україну або в обмін на російських грушників, або за міжнародними правовими документами для відбування покарання в Україні”, — сказала вона.

За словами Ю.Тимошенко зараз є такий шанс — скоро побачити Н.Савченко вдома, в Україні.

“І цей шанс здобули світові лідери першого рівня. Це президент США та Федеральний канцлер Німеччини, які переконали Путіна Надю віддати”, — зазначила політик.

Лідер “Батьківщини” також наголосила, що зараз усіх хвилює те, що Надія після вироку обіцяла перейти на сухе голодування до того моменту, поки її не повернуть в Україну.

“Вона вже в дуже важкому стані після попереднього сухого голодування і після тих знущань, які вона терпить”, — сказала Ю.Тимошенко і додала, що нам треба всім молитися, аби Н.Савченко своє здоров’я зберегла.

Голова партії також наполягає, що якнайшвидше потрібно українській стороні перевірити стан здоров’я української льотчиці.

Вона також попросила адвоката Марка Фейгіна “від імені всіх українців Надю переконати, щоб вона змогла повернутися до нормального харчування і дочекатися того моменту, коли ми будемо її зустрічати на рідній землі”.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!