Глава Пентагону: Теракти у Брюселі мали розвіяти сумніви ЄС щодо посилення боротьби з ІД

Ештон Картер

Міністерство оборони США на тлі трагічних подій у Брюсселі закликало європейських партнерів до збільшення зусиль Євросоюзу щодо боротьби із «Ісламською державою». Теракти повинні були стати «потужним нагадуванням» про це, заявив у четвер, 24 березня, очільник Пентагону Ештон Картер.

Глава Пентагону Ештон Картер вважає, що теракти у Брюсселі повинні нагадати Європі про важливість посилення боротьби коаліції під проводом США з «Ісламською державою».

«Думаю, що брюссельські події вкажуть європейцям — як ми посилюємо нашу боротьбу з ІД у Сирії, Іраку та будь-де,— що їм треба збільшити власні зусилля і долучитися до нас»,— заявив Картер в інтервʼю телеканалу CNN, цитує агенція AFP. Вашингтон уже не вперше намагається спонукати своїх союзників у Євросоюзі та серед арабських країн до збільшення активності в боротьбі з терористичним угрупованням ІД.

Нагадаємо, що 24 березня війська Іраку за підтримки авіації коаліції розпочали наступ на утримуване «Ісламською державою» місто Мосул, яке є одним із найбільших у країні за чисельністю населення. На думку Картера, іракці можуть відвоювати Мосул у найближчі місяці, однак відмовився назвати конкретніші часові рамки.

Поділитись

Cтратегія безпеки ЄС запрацює найраніше за півроку (24.03.2016)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1IJdc

Cтратегія безпеки ЄС запрацює найраніше за півроку (24.03.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!