Ю.Луценко 23 березня внесе пропозиції щодо майбутнього прем’єра

Ю.Луценко 23 березня внесе пропозиції щодо майбутнього прем’єра

Юрій Луценко

Лідер фракції “Блок Петра Порошенка” планує в середу, 23 березня, на раді голів парламентських фракцій внести кандидатуру нового прем’єр-міністра. Про це він заявив у прямому ефірі телеканалу “112 Україна”, передає УНН.

“Якщо уряд недієздатний, то треба його міняти. Це давня позиція БПП, але для того, щоб припинити всі маневри, хто внесе кандидатуру, хто оголосить програму уряду та інше, я ініціюю у середу о 12-й годині нараду фракцій коаліції, точніше кажучи, колишньої коаліції, для того, щоб внести пропозиції щодо майбутнього прем’єр-міністра і складу його уряду”, — заявив Ю.Луценко.

За словами політика, нинішній прем’єр-міністр Арсеній Яценюк визнає недієздатність очолюваного ним уряду.

“Прем’єр-міністр Яценюк вже сам в розмовах один на один зі мною визнав недієздатність нинішнього уряду. П’ять міністрів немає, середня ланка чекає політичних рішень, і в такій атмосфері працювати на реформи є неможливим”, — зазначив він.

При цьому голова фракції БПП підкреслив, що позиція “Блоку Перта Порошенка” за таких умов залишається незмінною. “Якщо уряд недієздатний, такий уряд потрібно замінювати”, — наголосив Ю.Луценко.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!