Понад 1600 біженців прибули до Греції, відколи почала діяти угода між ЄС та Туреччиною

Сирійські біженці на острові Лесбос

1662 біженці прибули з Туреччини морем на грецькі острови, відколи опівночі 20 березня почала діяти угода між Євросоюзом та Туреччиною щодо подолання кризи біженців. Про це у понеділок, 21 березня, повідомив речник грецького Центру боротьби з кризою біженців Гіоргос Кірітсіс.

З 20 березня, коли почала діяти угода між Євросоюзом та Туреччином щодо подолання кризи біженців, на грецькі острови морем прибули 1662 особи.

За даними Центру, 830 осіб прибули на острів Хіос, а ще 698 — на Лесбос. Обидва острови розташовані на північному сході Егейського моря неподалік від турецького узбережжя. Наплив біженців «створює проблему та викликає питання щодо намірів сторін» європейсько-турецької угоди, заявив Кірітсіс.

Нагадаємо, що 18 березня Європейський Союз та Туреччина уклали угоду щодо подолання кризи біженців. Згідно з умовами угоди, Туреччина взяла на себе зобовʼязання із реадмісії усіх біженців з Греції з 20 березня. За кожного повернутого шукача притулку Євросоюз зобовʼязується взяти до себе одного сирійського біженця, який перебуває у Туреччині, однак не більше 72 тисяч, яких буде перерозподілено серед усіх країн ЄС.

DW.COM

Угода між ЄС та Туреччиною щодо біженців набрала чинності

В Amnesty International назвали угоду між ЄС та Туреччиною ударом по правах людини

Правозахисники міжнародної організації Amnesty International жорстко розкритикували угоду між ЄС та Туреччиною щодо подолання кризи біженців, вказавши на те, що Туреччина «не є безпечною» для мігрантів. (19.03.2016)

У Туреччині затримали понад 1700 біженців та 16 контрабандистів

Поблизу узбережжя Егейського моря турецькі правоохоронці провели спецоперацію, щоб запобігти нелегальному перевезенню біженців на острів Лесбос. (18.03.2016)

Поділитись

ЄС і Туреччина домовилися щодо стримання потоку мігрантів (18.03.2016)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1IG6M

ЄС і Туреччина домовилися щодо стримання потоку мігрантів (18.03.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!