Німеччина зафіксувала рекордний притік мігратів в історії

Німеччина зафіксувала рекордний притік мігратів в історії

Німецьке федеральне статистичне відомство у понеділок, 21 березня, повідомило, що країна на за минулий рік зареєструвала два мільойни мігрантів, що перетнули кордон. З них 860 тисяч вже поїхали до інших країн, йдеться у повідомленні на сайті служби.

2015 року в Німеччині зафіксували історичний рекорд показників міграції. Чистий притік нових людей до країни за рік становив 1,14 мільона осіб. Велика частина з них — ті, хто шукає у ФРН притулку.

«2015 рік відзначився незвично високою міграцією іноземців до Німеччини. (…) Сумарна іміграція склала 1,14 мільйони. Це найвищий показник „чистої міграції“ за всю історію Федеральної республіки Німеччина»,— відзначили статистики. Вони уточнили, що число прибулих іноземців за рік виросло на 49 відсотків, тоді як виїздів з країни було лише на 12 відсотків більше, ніж 2013 року.

У наведену статистику потрапили всі іноземці, які перетнули німецький кордон. Однак з огляду на великий притік біженців — особливо з країн Близького Сходу — у 2015 році саме вони становили левову частку новоприбулих.

Раніше повідомлялося, що після закриття низкою країн на Балканському півострові своїх кордонів для транзиту мігрантів багато притулків для біженців у Німеччині залишаються напівпорожніми. Найбільше порожніх місць у притулках Східної Німеччини: в Тюрінгії вони заповненні лише на 18,6 відсотка, в Саксонії — на 20, у Бранденбурзі — на 44 відсотки.

Дивитись відео01:33

Поділитись

ЄС і Туреччина домовилися щодо стримання потоку мігрантів (18.03.2016)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1IG6M

ЄС і Туреччина домовилися щодо стримання потоку мігрантів (18.03.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!