"Самопоміч" повідомила, за якої умови буде голосувати за нового прем"єра

«Самопоміч» ніде не заявляла про те, що вона підтримує або не підтримує кандидатуру глави Мінфіну Наталії Яресько на посаду премʼєра. Про це сьогодні, 21 березня, в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив заступник голови фракції «Самопоміч» Олег Лаврик.

«Комусь дуже вигідно накручувати істерію навколо посади премʼєра і давати позиції, які повністю не відповідають дійсності. „Самопоміч“ ніде не заявляла про те, що вона підтримує або не підтримує кандидатуру Яресько. „Самопоміч“ дала чітку позицію, що готова голосувати за кандидатуру премʼєра після того, як буде врегульовано питання закону про вибори народних депутатів. Ми готові обговорювати кандидатури, але брати участь у голосуванні, будемо після того, як буде визначена чітка позиція про вибори народних депутатів»,— заявив Лаврик.

Також він зазначив, що якщо повідомлення про позачергової сесії зʼявиться сьогодні (в останній день, який допускає регламент), то фракція візьме участь у засіданні.

20 березня лідер фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко заявив, що БПП виступає за призначення міністра фінансів Наталії Яресько. Але цей варіант, за його словами, не підтримує фракція «Самопоміч».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!