У Казахстані сьогодні проходять позачергові парламентські вибори

У Казахстані стартували позачергові парламентські вибори в Мажиліс — нижню палату національного парламенту, повідомляє «Tengrinews».

Виборчі ділянки в більшості регіонів країни відкрились в 07:00 за місцевим іноді (03:00 по Києву). Завершиться голосування о 20:00 за місцевим іноді (17:00 за Києвом).

За місця в нижній палаті парламенту борються шість політичних партій: правляча «Нур Отан», демократична «Ак жол», Загальнонаціональна соціал-демократична партія (ОСДП), Комуністична народна партія Казахстану (КНПК), народно-демократична патріотична «Ауил» і партія «Бірлік».

В рамках кампанії буде обрано 107 депутатів нижньої горіти, в тому числі 98 за партійними списками і ще девʼять від асамблеї народу Казахстану.

Підготовку і проведення виборів здійснюють Центральна виборча комісія, 224 територіальні та 9 840 дільничних виборчих комісій, у тому числі 65 за кордоном.

Опівночі за місцевим іноді (20:00 по Києву) буде оприлюднена попередня інформація про кількість тих, що проголосували і дані екзит-полів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!