Прес-секретар В.Медведчука відповів адвокату Н.Савченко

Прес-секретар В.Медведчука відповів адвокату Н.Савченко

“Сьогодні по-справжньому зацікавився особистістю третього адвоката Надії Савченко. Тому що Фейгін і Полозов на слуху, роблять політичну кар’єру і продовжують ігнорувати розумні поради вивчати матеріали справи, по якому проходить їх підзахисна. Але Фейгін нагадав, що адвокатів у Савченко троє. Третього звуть Ілля Новіков, і своїми діями він різко відрізняється від інших двох. Фейгін не говорить, ніж (обіцяє потім сказати), але тут немає великого секрету. Це загальнодоступна інформація”,— заявив Бабанін.

Прес-секретар Громадського руху “Український вибір” Олег Бабанін прокоментував заяву одного з адвокатів Надії Савченко Іллі Новікова. Про це повідомляється на сайті “Українського вибору”, передає УНН.

Він процитував свіжий блог Новікова на “Ехо Москви”, який починається словами: “Вже майже дві доби мені обривають телефон і засипають поштою питаннями” ААААА ЩО У ВАС ТАМ ВЗАГАЛІ ВІДБУВАЄТЬСЯ?”. Перші кілька годин я сам не розумів, що саме, а коли в загальних рисах розібрався, вирішив все-таки почекати і з’ясувати деталі. Це взагалі буває корисно — спершу почекати і подумати, а вже потім говорити і діяти”.

“Фейгін, Полозов — вчіться! “Банальне вміння думати перед тим, як говорити” — те ж саме радив вам і я кілька днів тому. Ось Ви, пане Полозов, коли погрожували включити Медведчука в “список Савченко”, задумалися про те, що ні Вашого розуму справа, хто в ньому буде? Я вже не кажу про те обурливий випадку, коли громадянин РФ Полозов поставив знак рівності між інтересами держави Україна і інтересами громадянина РФ Фейгіна. А Ви, пане Фейгін, коли пропонували “відійти в сторону”, щоб питанням звільнення Савченко займався Медведчук… хіба Ви не розуміли, що місце виїзду на дії і плани Віктора Медведчука взагалі не впливає? Ви думаєте, перед тим як робити заяви? Або думати — функція третього члена вашої команди?” — запитує прес-секретар.

Він також нагадав Марк Фейгін про недавній інцидент з Надією Савченко.

“Пан Фейгін, Ваша підзахисна не так давно в зв’язку з неприємним інцидентом, про який ні я, ні Віктор Медведчук з професійних і етичних міркувань ніколи не згадували у своїх коментарях, задала Вам питання: “Марк, ти дурень?”. Упевнений, прийшов час чесно відповісти на нього своєю підзахисною. І головне — самому собі”, — йдеться в повідомленні.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!