Volkswagen припинив виробництво автомобілів моделі Phaeton

Останній VW Phaeton

Автомобільний концерн Volkswagen припинив виробництво моделі Phaeton класу люкс. У пʼятницю, 18 березня, з конвеєра заводу в Дрездені зійшла остання машина цієї марки, заявили в концерні.

Останній автомобіль Phaeton було випущено в чорному кольорі. Він відправиться до Китаю.

Таке рішення стало вимушеною реакцією автовиробника на суттєве падіння попиту на дану модель. Якщо у 2011 році з конвеєра зійшли більше 11 тисяч автомобілів моделі, то в 2014-му — лише близько 4 тисяч.

Модель Phaeton має 14-річну історію виробництва. За цей час було випущено понад 84 тисяч автомобілів. Остання машина чорного кольору із 335 кінськими силами відправиться до Китаю — саме на цю країну припадала останніми роками основна частка збуту моделі.

Однією з причин досить слабкого попиту на модель, як визнають навіть в самому концерні, було рішення випуску автомобіля класу люкс під логотипом VW, оскільки концерн асоціювався перш за все з автомобілями середнього та компакт-класу.

8 квітня завершиться перебудова виробничого комплексу для демонстрації в ньому в подальшому електромобілів. З близько 500 працівників у Дрездені залишаться працювати лише 100.

В Україні модель Phaeton стала відома, зокрема, і тому, що в 2004 році автомобілі цієї моделі уряд тодішнього премʼєра Віктора Януковича закупив для керівництва міністерства внутрішніх справ нібито за завищеними цінами.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!