Спійманий на співпраці з ЦРУ співробітник німецької розвідки отримав вісім років

Суд виніс вердикт у справі інформатора ЦРУ у німецькій розвідці, якого спіймали у 2014 на пропозиції своїх послуг росіянам.

Екс-співробітника Федеральної розвідувальної служби Німеччини (BND), звинуваченого у тривалій співпраці з Центральним розвідувальним управління (ЦРУ) США, засудили до восьми років увʼязнення. Вердикт у четвер, 17 березня, ухвалив Вищий земельний суд в Мюнхені, визнавши вину 32-річного Маркуса Р. у зраді державі та розголошенні державних таємниць. Його також на пʼять років позбавили права голосувати.

Мотивом свого вчинку працівник поштової служби BND назвав невдоволення своєю роботою та брак визнання його заслуг. Прокурор вимагав для Маркуса Р. десять років увʼязнення, захист — значно мʼякшого покарання, не називаючи термінів.

За даними слідства, обвинувачений з 2008 по 2014 рік передав ЦРУ більше 200 таємних документів, за це отримав щонайменше 80 тисяч євро. Пізніше він також запропонував свої послуги і росіянам, тоді його й було викрито. Маркус Р. визнав свою провину. «За те, що я скоїв, хотів би перепросити у всіх, кого це зачепило»,— сказав він у останньому слові, цитує агенція dpa.

Поділитись

Економічне шпигунство: американці завдяки німецькій розвідці знають більше, ніж треба?

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1FRsn

Економічне шпигунство: американці завдяки німецькій розвідці знають більше, ніж треба?

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!